Witaj w ekologicznej pralni Bąbelek!

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi pralnicze, w pełni bezpieczne dla naszych klientów, jak i środowiska. Dzięki wykorzystaniu najwyższej technologii Lagoon jesteśmy w stanie zaproponować Państwu czyszczenie skuteczne jak czyszczenie chemiczne, a jednocześnie tak delikatne niczym pranie ręczne.

O nas

Pranie wodne Lagoon

Pralnia ekologiczna z wykorzystaniem innowacyjnego systemu Lagoon firmy Electrolux to idealna alternatywa dla pralni chemicznych. Lagoon® to proces czyszczenia na mokro zaprojektowany w taki sposób, aby przebiegał tak delikatnie jak podczas prania ręcznego, dając efekt przewyższający rezultaty osiągane w pralni chemicznej. Dzięki zastosowanej innowacji jest w stanie wyczyścić wszelkiego typu włókna włączając w to nawet najdelikatniejszy jedwab, kaszmir czy wełnę.

USŁUGI

Pranie wodnePranie wodne

W naszej pralni stosujemy przełomowy system prania wodnego Electrolux Lagoon, który jest bezpieczny dla Ciebie i twoich ubrań, ekologiczny, a do tego daje gwarancję czystości i świeżości.

Dla alegrikówDla alegrików

Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii, prania wodnego do czyszczenia ubrań nie wykorzystujemy żadnych toksycznych rozpuszczalników, dlatego też w szczególności nasze usługi dedykujemy alergikom.

MaglowanieMaglowanie

Pranie jednocześnie czyste i wolne od zagnieceń? Dla nas to nic trudnego. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi pralnicze wraz z maglowaniem, dzięki czemu mogą Państwo cieszyć się czystym i wygładzonym praniem na dłużej.

ImpregnacjaImpregnacja

Czystość i świeżość prania to podstawa, jednak aby zachować te walory na dłużej proponujemy Państwu usługę impregnacji, dzięki której ubrania zachowają swoją czystość i świeżość nawet trzykrotnie dłużej.

PrasowaniePrasowanie

W naszej pralni Bąbelek znajdą Państwo kompleksowe usługi prania i prasowania dostosowane do wszelkich tkanin, dzięki czemu nawet najdelikatniejsze tkaniny będą wyprasowane i pachnące czystością.

Czyszczenie dywanów i wykładzinCzyszczenie dywanów i wykładzin

Dywany i wykładziny, niejednokrotnie są wizytówką naszego domu, dlatego tak ważne jest żeby były on czyste i pachnące. Pierzemy i czyścimy dywany sztuczne, ale również: wełniane, orientalne, wiskozowe, jedwabne i wiele innych.

Gdzie nas znajdziesz?

Pralnia i Krawiectwo na Marcelinie

  • Kontakt Godziny otwarcia

  • ul. Marcelińska 96/201Pon. - Pt. 10:00 – 20:00
  • 60-324 PoznańSob. 10:00 - 15:00
  • tel. 505 665 554 Nd. nieczynne

Pralnia na Glogowskiej

  • Kontakt Godziny otwarcia

  • ul. Głogowska 132/140Pon. - Pt. 10:00 – 20:00
  • Górczyńskie CentrumSob. 9:00 – 14:00
  • Handlowe lok.27Nd. nieczynne
  • tel. 780 009 919
  • kontakt@poznanpralnia.pl